Lider Sadoveanu

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Lider Sadoveanu

Mesaj Scris de bogdibogdi99 la data de Vin Sept 04, 2015 12:28 pm

Nick: Aken.

Level: 12

Nume real: Bogdan

Varsta(reala): 15

De cat timp joci pe serverul Perfect-Gaming?: 3 saptamani

Ai fost banat vreodata?Daca da,de ce?: Nu.

De ce vrei sa faci parte din Sadoveanu?: Eu vreau sa fac parte din Clanu sadoveanu deoarece imi place si vreau sa o ajut in cucerirea turfurilor.

Poza stats:

Esti de acord cu faptul ca trebuie sa stai cel putin 3 zile in mafie?: Da

Ce parere ai despre mafie?: O faie frumoasa.

O scurta descriere a ta: Ma numesc Bogdan, am 15 ani si sunt din Bucuresti .Sunt o persoana sociabila care isi face prieteni repede .Sunt foarte ambitios si imi place ca tot ce fac sa fie bine facut si dus la capat .Sunt respectuos cu toata lumea care ma respecta la randul lor.Sunt glumet si serios cand trebuie.Imi place sa lucrez in echipa si sa ajut oamenii. Imi place sa muncesc pentru a ajunge cat mai sus, nu ma dau batut usor pentru ca stiu ca o sa reusesc odata s-odata.Imi plac jocurile online, avand o experienta mare in domeniul San Andreas Multiplayer, sunt deschis la lucruri noi, imi place sa privesc lucrurile din mai multe perspective si sa le rezolv in cel mai bun mod.

Ai capacitatea de a lucra in echipa?:Da

Esti de acord cu faptul ca trebuie sa fii activ la toate war-urile pentru a nu fi demis?: DA

Esti de acord cu faptul ca trebuie sa dai un test din regulament pentru a putea intra in factiune?: Da

bogdibogdi99

Data de înscriere : 04/09/2015

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum